Inschrijven Najaarscompetitie

21 mei 2024


Najaarscompetitie 2024

De inschrijving voor de najaarscompetitie is open!

De najaarscompetitie wordt in september en oktober gespeeld. Klik hier voor alle speeldata van de verschillende tenniscompetities.

Leden van TVK kunnen zich voor 10 juni aanmelden door een mail te sturen naar: [email protected].

 

SENIOREN

Wil je per team inschrijven?
Dan kan de aanvoerder jouw team inschrijven.  

Heb je nog geen team?
Dan probeeren wij een team voor je te vinden. We kunnen dit niet garanderen. Vergeet niet te vermelden in welke competitie je wilt spelen.  

Wil je alleen reserve zijn?
Dat kan ook. Vergeet niet te melden op welke dag je reserve wilt zijn

Hier vind je alle belangrijke info over de najaarscompetitie 2024

https://www.centrecourt.nl/alles-voor-verenigingen/competitie-organiseren/downloads/

Er is een heel divers competitieaanbod voor zowel de beginnende als de ervaren spelers. Iedereen kan dus mee doen!

Meedoenof vragen?
[email protected]

 

 

JEUGD

Najaarscompetitie 2024 - Tenniskids en Jeugdcompetitie

Beste ouder(s)/verzorger(s),

Hierbij willen wij je graag op de hoogte stellen van de inschrijving voor de (Tenniskids) competitie najaar. De inschrijving staat vanaf vandaag open!

Wat is de KNLTB Tenniskids competitie?
De Rode & Oranje competitie bestaat uit meerdere teams van verschillende clubs in één afdeling. Elke speeldag speel je met alle clubs van de afdeling bij één van deze clubs wedstrijdjes tegen elkaar. Deze wedstrijdjes staan geheel in het teken van plezier!  

De Groene competitie wordt gespeeld tussen verschillende clubs. Jij speelt mee met een team van onze vereniging. Je wordt ingedeeld in een afdeling met teams van andere clubs en je speelt wedstrijden tegen elkaar. Je speelt een deel van de dagen ‘thuis’ op onze club en een deel van de dagen ‘uit’ op de club van de tegenstander. Per speeldag speel je zes wedstrijden, voor elke gewonnen wedstrijd krijg je één punt. Zo kan je als team bijvoorbeeld met 6-0 winnen of 3-3 gelijk spelen. Het team met de meest gewonnen wedstrijden na het aantal speeldagen is kampioen.   Info Tenniskids 

----

Wat houdt de KNLTB tennis competitie (Geel) in?
De KNLTB Tennis competitie wordt gespeeld tussen verschillende clubs en je speelt mee met een team van de club waar jij lid bent. Je wordt ingedeeld in een afdeling met teams van andere clubs en je speelt wedstrijden tegen elkaar. Je speelt een deel van de dagen ‘thuis’ op de eigen club en een deel van de dagen ‘uit’ op de club van de tegenstander. Per speeldag speel je zes wedstrijden, voor elke gewonnen wedstrijd krijg je één punt.   Info Competitie Geel

De najaarscompetitie wordt in september en oktober gespeeld. Klik hier voor alle speeldata van de tenniskids competitie. 

Wil je mee doen? Of heb je een vraag?
Stuur dan voor 10 juni een mail naar:

Tenniskids: [email protected]
Jeugdcompetitie: [email protected]

Weet je niet precies met welke bal je speelt? Geen probleem! Schrijf dan gewoon in!

De trainers van 359.tennis zullen op basis van je speelsterkte de teams samenstellen. 

 
 

Nieuwscategorieën