Najaarscompetitie 2022 - Teams

DINSDAG

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend 

2e klasse (gem. 14,20) - DE KEGEL 1 (Verzoek: 1e klasse (gem. 13,18))
Chieko Onimaru - Team Captain
Kayo Fujimura 
Mari Derks 
Miho Yokoe 
Sylvia Peng 
Yuko Mikuni 
Eiko Terao 
Kaori Nagakura 
Mayo Suzuki
Juanita Bakalis

 

VRIJDAG

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond 

2e klasse (gem. 14,28) - DE KEGEL 1
Celine Wisse  - Team Captain
Barbara Huiser-Hopman 
Simone Meijer 
Jacqueline Borojevic 
Marlies van Bruggen 

3e klasse (gem. 15,49) - DE KEGEL 2
Kim Eikelenboom  - Team Captain
Ingrid Waterman 
Louki Visser 
Petra Versluys
Wilma Niesten- Hummel 
Susanna van der Heijden 

4e klasse (gem. 16,38) - DE KEGEL 3
Irene Deen-Tai  - Team Captain
Sylvia Hottentot-Spitteler 
Hester van Stigt 
Judith Tjin A Sioe 
Saskia ten Cate 
Karin de Smidt - Destombes 

 

ZATERDAG

Heren Dubbel 50+ Zaterdag 
3e klasse (gem. 15,22) - DE KEGEL 1
Aard Hottentot  - Team Captain
Frank Versluys 
Franco Payralbe 
Robert van Lunteren 
Peter Kuiper 
Robalt de Winter 
Kees Smit 
Johan van den Berg 

Heren 17+ Zaterdag 
3e klasse (gem. 11,78) - DE KEGEL 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 9,85))
Rob Hunze - Team Captain
Erik Hunze
Maurice Kooiker 
Bjorn Koole 
Frans Kuijlaars 
Arthur Leijgraaff 
Zi-Long Zhu 

Heren 35+ Zaterdag
3e klasse (gem. 16,02) - DE KEGEL 1
Jorge Parchiejczuk Team Captain
Marc Weemer 
Mark Nooijen 
Frank Veenendaal 
Martin Fortunato 

 

Dames Dubbel 17+ Zaterdag

3e klasse (gem. 14,34) - DE KEGEL 1
Chretienne Stakenborg  - Team Captain
Tessa Schot 
Yana Pomerantseva 
Karin van Brummelen 

4e klasse (gem. 15,81) - DE KEGEL 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 14,34))
Yvette van der Chijs  - Team Captain
Lydia Göbel 
Chantal Becker 
Sabine Lenderink-Wenzel 
Ingrid Zwiers 

4e klasse (gem. 15,81) - DE KEGEL 3
Simone Kits - Anedda  - Team Captain
Jeannette van der Vorm 
Sandra Ruiter
Jolanda de Vlugt 
Margreet Klein 
Marjolein Haver 
Sanne Wierstra 
Gaby Ringeling 
Ingrid Pappot

4e klasse (gem. 15,81) - DE KEGEL 4
Jacinta Vijgen  - Team Captain
Diana Machiels 
Patty Bouma 
Simone van Schaik 
Judith Tjin A Sioe
Marga de Weerd 

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag

2e klasse (gem. 12,77) - DE KEGEL 1
Sjaak Kievit  - Team Captain
Kirsten Huizingh 
Jolanda Taanman 
Bertil Veenstra 
Andre Hendriks 
Wai Hong Man 

4e klasse (gem. 15,51) - DE KEGEL 2 (Verzoek: 3e klasse (gem. 14,06))
Priscilla Vandenberg - Team Captain
Kenneth Berkleef 
Dennis Berkleef 
Kenzo Berkleef 
Maroucha Krol 

 

ZONDAG

Heren Zondag
3e klasse (gem. 9,88) - DE KEGEL 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 7,31))
Yannick Bena  - Team Captain
Ian Koelma 
Roel van Rooij 
Tygo Waltjen 
Lucas Walker 

Dames Dubbel Zondag
3e klasse (gem. 17,56) - DE KEGEL 1 (Verzoek: 2e klasse (gem. 15,27))
Inza Gast  - Team Captain
Joke Spreen
Ingrid Zwiers 
Jolies van Rijn 
Pauline Treu 
Saskia Sporkslede 

Dames Zondag
3e klasse (gem. 12,46) - DE KEGEL 1
Kyra Bena  - Team Captain
Eva Smits 
Elisabeth Leskova 
Fleurine van de Loo 
Britt van Bommel 

8&9-Tennis 17+ Zondag
2e klasse (Geen wedstrijdervaring) - DE KEGEL 1
Betty Rakela  - Team Captain
Emilia Ghassemi 
Philippina Rose 
Lidy Beute 

 

JEUGD

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag

Groen 1 (Sterker/gevorderd) - DE KEGEL 1
Lucas Pramana  - Team Captain
Dina Bakkali Kasmi 
Riddhim Kalsa 
Sakura Fujimura 
Jesse Griffioen 

Groen 1 (Sterker/gevorderd) - DE KEGEL 2
Zuri Laurense  - Team Captain
Bomi Roos 
Lode Besseling 
Elicia de Bruin 
Ishara Makhan 

Groen 2 (Minder gevorderd/beginners) - DE KEGEL 3
Jayden Djie  - Team Captain
Sasha Bari 
Tomas Bos
Felix Korotkiy 
Marco Bari 

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag
1e klasse (Ervaren junioren) - DE KEGEL 1 (Verzoek: Hoofdklasse (Junioren Tour spelers))
Emma Pramana  - Team Captain
Delphine Winkelman 
Xavi Oudshoorn 
Pim Fritzsche 

1e klasse (Ervaren junioren) - DE KEGEL 2
Thomas Vredevoort
Thijs Kuijlaars 
Thomas van Furth  - Team Captain
Julyen Bena 
Sho Miyazawa 
Kyan Derks 

2e klasse (Voorheen Groen 1) - DE KEGEL 3
Sara van Leeuwen 
Indi Seebregts 
Mia Kwok 
Imba Makumbe 
Elise Verhoeven 
Isabel Spaan  - Team Captain

4e klasse (Beginners) - DE KEGEL 4 (Verzoek: 2e klasse (Voorheen Groen 1))
Flip Krocké  - Team Captain
Andrew Abdullaev 
Arnab Banerjee 
Lucas Jansen 
Fabian Bruens 

Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag
2e klasse (Voorheen 3e & 4e kl t/m 14) - DE KEGEL 1 (Verzoek: 1e klasse (Ervaring t/m 17/ voorheen 1e & 2e kl t/m 14))
Marc Griffioen - Team Captain
Scott Hesseling 
Simon Kuijlaars 
Dinand Voogt 
David Woelderink 
Tobias Steudel