Voorjaarscompetitie 2020 Teams

DINSDAG    

Dames Dubbel Dinsdag Ochtend – Hoofdklasse – Afdeling 5
Kegel 1

Hennie Kok
Fusako Kawaguchi
Kayo Fujimura
Ryoko Katsube (c)

 

VRIJDAG

Vrijdag Morgen Heren dubbel 50+
Kegel 1
Louis Everts
Said El Foris (c)
Ger van Rooij
Jan Ruygrok
Peter Sol
Jan Smit
Albert v/d Hoogte
Frans Derr

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 12
Kegel 1
Barbara Huiser
Simone Meijer
Marlies van Bruggen (c)
Margreet Klein
Marjolein de Haver
Celine Wisse

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 22
Kegel 2
Lydia Gobel
Yvette Bruens vd Chijs
Sandra Ruiter
Mariska Daalmeijer
Karin de Smidt
Simone Kits (c)

Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 30
Kegel 3
Saskia ten Cate
Esther Fontijn
Sabine Lenderink-Wenzel
Margo de Bont-Kikkert
Annemieke van' t Schip
Sabine van Blijenburgh (c)    

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 13
Kegel 1
Martijn Wesselius (c)
Stijn Hofs
Jelte Groothuis
Wouter Groeneweg

Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 13
Kegel 2
Gert Groothuis (c)
Bram Dekker
Marc Hofs
Koen Hos
Marc Weemer      

Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 25
Kegel 1
Wilma niesten (c)
Ingrid pappot
Louki visser
Bert huisman
Ben Langhout
Joris Verhoeven
Peter Dekkers


ZATERDAG

Dames 17+ Zaterdag – Topklasse – Afdeling 1
Kegel 1

Myonie Roos-Smit
Xandra Kruidenier
Geertje van Eijk
Michèle Schwarz
Anastasia van Zaandam
Mayumi Konishi
Linda Junker-Kolk (c)     

Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 11
Kegel 1
Jacqueline Borojevic
Karin Kasdorp
Sandra Paerl (c)
Ingrid Rovekamp
Joke Spreen
Pauline Treu
Claudia Vilters

Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 4
Kegel 2

Susanna vd Heijden
Ingrid Waterman
Joland Groenen (c)
Kim Eikelenboom
Petra Versluys
Wilma Niesten

Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 7
Kegel 3
Tessa Schot
Els van Weerdhuizen
Hester van Stigt
Irene Deen
Chantal Becker
Mary Donath (c)
Ingrid Zwiers 
Chretienne Stakenborg

Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 10
Kegel 4
Conny Scholman
Sonja Stouthamer
Jolanda de Vlugt
Marjan Schaareman
Danielle Snijders
Jose vd Brand (c)

Dames Dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 11
Kegel 5

Suzanne van Dijk-Beemster
Patty Bouma
Diana Machielse
Jacinta Vijgen (c)
Simone v Schaik
Judith Tjin A Sioe
Yana Pomerantceva 

Gemengd 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 24 Kegel 1
Michael Greve
Marcel Fagel
Jolies van Rijn
Annemarie Greve
Inza Gast (c)

Gemengd Dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 4
Kegel 1
Kirsten Huizingh
Jolanda Taanman
Elise Hop
Wai Hong
Sjaak Kievit (c)
Bertil Veenstra

Heren Dubbel 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 5 Kegel 1
Frank Versluys
Franco Payralbe
Robert van Lunteren
Aard Hottentot (c)
Kees Smit
Peter Kuiper
Robalt de Winter      

Heren 17+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 12 Kegel 1
Rob Hunze
Arthur Leijgraaf
Rob Hunze (c)
Eric Hunze
Frans Kuilaars
Bjorn Koole
Roel Reedijk

Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 5
Kegel 2
Peter Scheffer (c)
Rob Baas
Taco den Iseger
Bas van den Berg
Alexander Goudsmit
Rene Selier

Heren 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 1 Kegel 3
Johan van den Berg (c)
Alex van Gool
Haico Mulder
René Heijkoop
Marijn Baanen
Jonathan Tan

Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 10
Kegel 4

Patrick van Dommelen
Jurgen van Dommelen
Cyril van Essen
Adri Jonker
Olav Fritschy (c)
Michel Stassen
Danny Annes      

Heren 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 8
Kegel 1
Frans Aykens
Roel Boot
Edwin Broekhuis
Leen Floris
Rob Melgers
Michel Schapers (c)

Heren 35+ Zaterdag – 3e klasse – Afdeling 4
Kegel 2

Rob de Winter
Edwin Donicie
Dennis de Smidt (c)
Leon oud

 

ZONDAG  

Heren Zondag – 3e klasse – Afdeling 4
Kegel 1
Cristian Savelsbergh (c)
Kanta Tanahashi
Mart van Essen
Wim feenstra
Maxim Aranelovic      

Gemengd 35+ Zondag – 1e klasse – Afdeling 1
Kegel 1
Annelies Berkleef (c)
Erica Boers
Sandy Kandou
Dick Houtsma
Richard Boers
Charles Matla            


8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – Open klasse – Afdeling 3
Kegel 1
Hanneke Schuitemaker (c)
Emilia Ghassemi
Betty Rakela