Najaarscompetite 2019 teams

VRIJDAG

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 22 - Kegel 1
Martijn Wesselius, Stijn Hofs, Jelte Groothuis, Jelger Oud

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 1e klasse – Afdeling 11 - Kegel 1
Richard Boers, Kenneth Berkleef, Marcel Posdijk, Charles Matla

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60 - Kegel 2
Remy Riethof, Marc Hofs, Gert Groothuis, Bram Dekker,

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 60 - Kegel 1
Wilma Niesten, Ingrid Pappot, Ben Langhout, Bert Huisman, Louki Visser, Joris Verhoeven, Peter Dekkers

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 2e klasse – Afdeling 14 - Kegel 1
Simone Meijer, Celine Wisse, Barbara Huiser, Margreet Klein, Marjolein de Knegt, Marlies van Bruggen

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 16 - Kegel 2
Jolanda Groenen, Ingrid Waterman, Petra Versluys, Susanna Boers, Kim Eikelenboom

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 17 - Kegel 3
Esther Fontijn, Saskia Ten Cate, Annemieke van ’t Schip, Sabine van Blijenburgh (team captain) , Sabine Lenderink

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 12 - Kegel 4
Yvette van der Chijs, Lydia Gobel, Simone Kits, Mariska Daalmeijer, Karin de Smidt-Destombes, Sandra Ruiter

ZATERDAG

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 9 - Kegel 1
Els van Weerdhuizen, Hester van Stigt, Irene Deen-Tai, Karin Schmidt, Tessa Schot, Chretienne Stakenborg, Mary Donath

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 7 - Kegel 2
Yana Pomerantseva, Simone Schaik, Diana Machiels, Patty Bouma, Judith Tjin A Sioe jacintha Vijgen

Dames dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 12 - Kegel 3
Gaby Ringeling, Jolanda de Vlugt, Ingrid Papot, Nynke Groothof, Wilma Niesten.

Heren dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 7 - Kegel 1
Rob Hunze, Arthur Leijgraaf, Frans Kuijlaars, Taco den Iseger, Alexander Goudsmit, Frits stam

Heren dubbel 17+ Zaterdag – 4e klasse – Afdeling 7 - Kegel 2
Aard Hottentot, Frank Versluys, Peter Kuiper, Franco Payralbe, Kees Smit, Robert van Lunteren, Robalt de Winter

Gemengd dubbel 17+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 5 - Kegel 1
Jolanda Taanman, Kirsten Huizingh, Elise Hop, Edwin Broekhuijs, Bertil Veenstra, Sjaak Kievit

ZONDAG

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 1 - Kegel 1
Oscar en Niels van de Laak, Ian en Christoph Koelma en Tygo Waltjen.

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag – 3e klasse – Afdeling 19 - Kegel 2
Rick Schroder, Nicolai Hooiveld, Camiel van Gorp, (Thomas Bueter), Finn Clancy, (Harm Holla)

Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 25 - Kegel 1
Elias Vaz Neto, Quinn de Bont, Simon Kuijlaars, Alexander Siliakus, Scott Hesseling, Dinand Voogt, Max Ottenheijm

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 7 - Kegel 2
Kyra Bena, Isis van Essen, Kiki Holla, Laura Schröder, Samantha Tjin-A-Lim

Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 9 - Kegel 1
Lisa schenk, Emma spaan, Sita Holla, Indy Verbrugge, Lemay Wijs en Kiki van Gorkum.

Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag – 2e klasse – Afdeling 4 - Kegel 2
Eva Smits, Amira Bakkali Kasmi, Charlotte Eijsvogels, Yasmin Breukel, Tsayi Sung

Groen Zondag – Groen 1 – Afdeling 12 - Kegel 1
Mathias Vaz Neto, Kalle Hommersom, Kim Roos, Cheng Sung, Eric de Mes, Lucas Schenk

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 29 - Kegel 2
Imba Makumbe, Sika Makumbe, Feline Siliakus, Tamar Bollen, Leilani Ford, Valerie Lenderink

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 24 - Kegel 3
Thijmen Kits, Imke Duijsens, Fabian Bruens, Marit Ariëns, Joris Ariëns

Groen Zondag – Groen 2 – Afdeling 21 - Kegel 4
Quinn Schmitz, Finn (F.B.) Besseling, Julius Brem, David Sercan, Pablo Diaz Man